Wij zijn digital nomads!

Wij zijn digital nomads!

Coen en ik gaan als “digital nomads” de gehele maand november naar Portugal! Je kunt face-to-face sollicitatietrainingen blijven volgen in Den Bosch en Utrecht. Een online training en overige diensten, zoals een cv check en sollicitatiebriefcontrole, zijn ook gewoon beschikbaar.

Onder de Portugese zon gaan wij hard werken aan de plannen voor 2017! Er staan meerdere gave projecten in de planning, waarmee wij nog meer mensen succesvol naar een baan kunnen begeleiden. Tussen de bedrijvigheid door is er natuurlijk ook tijd voor gezelligheid en sportiviteit, het seizoen voor golfsurfen is namelijk begonnen!

Ben je toevallig in de buurt van Porto? Dan ben je van harte welkom voor een glaasje port of kop koffie.

Auteur

Bas Klein Geltink

Bas is een expert op het gebied van solliciteren. Tijdens zijn loopbaan heeft hij o.a. duizenden sollicitanten geïnterviewd en trainingen gegeven m.b.t. het afnemen van sollicitatiegesprekken. Daarnaast onderhield hij contacten met eigenaren, recruiters en P&O-medewerkers, van kleine bedrijven tot multinationals.

GEEF JE MENING!

* VUL A.U.B. ALLE VELDEN IN

SUCCESVOL SOLLICITEREN DOE JE ZO!

Op zoek naar een baan of in de toekomst succesvoller solliciteren?
Ontvang mijn maandelijkse nieuwsbrief boordevol do's, don'ts en trends op het gebied van solliciteren!
INSCHRIJVEN
Ik hou ook niet van spam, je gegevens zijn dus veilig en uitschrijven kan op elk moment.
close-link
Sollicitego maakt gebruik van cookies. Hiermee analyseren wij het gebruik van onze website
zodat wij deze kunnen verbeteren. Lees meer hierover in onze
privacyverklaring.
close-image